HercegovinaSportVijesti

FK Klis – NK Rama 0:2

U Konjicu na Gradskom stadionu, pomoćni teren FK Igmana, gledalaca 100, strijelci 0:1, Žuljević 30’, 0:2 Babić 77’, glavni sudija Vedad Begluk (Potoci), 1. pomoćni sudija Jurica Kvesić (Kočerin), 2. Pomoćni sudija Merima Tanović Čamo (Mostar), delegat Emir Čilić (Konjic). Žuti i crveni kartoni, domaći 10, gosti 9. Strijelci : 0:1 Žuljević 30’, 0:2 Babić 77’.

FK Klis : Husrep, Brkić (od 73’ Omerović), Šehić, Vila, Harun Hebibović, Begluk (od 85’ Mehić), Muslimić (od 15 ‘ Kozić), H. Hebibović, Pirija (od 65’ Tiro), Jahić, Makan.

NK Rama : Katlak, Jeličić, Žuljević, Petrović, Ivić, Babić, Zadrić, Petričević, Budimir, Sičaja (od 80. Počkinjić), Dedić (od 35. Uložnik). Trener Ante Markešić.

U prvoj utakmici 11. kola Druge lige FBiH, FK Klis je dočekao na Gradskom stadionu u Konjicu NK Ramu, u 30. minuti Žuljević je doveo Prozorake u prednost od 0:1, u 77. minuti Babić je postavio konačnih 0:2.