BiHHercegovinaKonjicSportVijesti

Nevjerovatna situacija: Igmanu se povrijedila dva golmana, krilni igrač morao stati na gol

Igman zaista nije imao sreće u ovoj situaciji i imat će dosta nezgodnu završnicu utakmice zbog onoga što se desilo

Igman je danas nominalni gost ekipi Posušja u Tomislavgradu u susretu prvog kola nove sezone Wwin lige BiH.

Igman je igrao dobar meč, ali prvi golman Aldin Ćeman se povrijedio u prvom poluvremenu i morao je napustiti teren.

U igru je umjesto njega ušao Igor Rončević, koji je i sam izdržao samo dvadesetak minuta, prije nego se i on povrijedio.

Medicinski tim Igmana probao je osposobiti golmana kako bi nastavio meč, ali bilo je evidentno da je njegova povreda koljena ozbiljnije prirode.

Igman je tako morao uvesti igrača koji inače ne igra na poziciji golmana, a na gol je stao Miloš Aćimović, koji je početkom drugog poluvremena ušao u igru na poziciju lijevog krila.

Trenutni rezultat je 1:0 za Posušje, a gol je postigao Jenjić u 62. minuti utakmice.