BiHSportVijesti

Odjava 27. vanrednog kola Prve lige FBiH

U odigrane su utakmice 27. vanrednog kola Prve lige FBiH.

U Hadžićima je FK Radnik dočekao NK Stupčanicu. Na ovoj utakmici nije bilo golova, 0:0.

U Zenici je NK Čelik ugostio bihaćko Jedinstvo. Međuseljac je u 32. minuti doveo Zeničane u prednost, 1:0, u 83. minuti Hamzić je povećao na 2:0, a Mehić u 90. minuti postavlja konačnih 3:0.

Gračaničko NK Bratstvo je domaćin ekipi BFK Simm Bau kojeg je savladalo golom Devedžića 1:0.

U Tomislavgradu, NK Tomislav je ugostio na tabeli FK Slobodu, ovaj susret je završen 0:0.

U Tešnju, NK TOŠK je ugostio kakanjski FK Rudar, Dizdarević je u 37. minuti doveo Tešnjake u prednost, 1:0.

U Gornjem Rahiću, FK Gornji Rahić je dočekao FK Budućnost, već u 8.minuti Izuudin Čavalić je doveo domaće u prednost 1:0. Četiri minute kasnije, Fačić pogađa za 2:0, isti igrač u 52. minuti povećava na 3:0, da bi Softić u 78. minuti povećao prednost na 4:0.

U Goraždu, FK Goražde je bilo domaćin OFK Gradini. U 6. minuti Haris Konjalić je doveo Goraždane u prednost 1:0. U 24. minuti Haznadar je povećao na 2:0, Mašić je u 60. minuti povećao na 3:0, Forić je u 62. minuti smanjio na 3:1, a Brkić u 72. minuti na 3:2.

U Doboju kod Kaknja, FK Mladost je bila domaćin gračaničkoj NK Zvijezdi, koja je u 64. minuti preko Vujića povela 0:1, Tallison je u 86. minuti povećao na 0:2, a Rakić je u 90. postavio konačnih 0:3.

Hadžići : FK Radnik – NK Stupčanica 0:0

Zenica: NK Čelik – NK Jedinstvo 3:0 (Međuseljac 32’ Hamzić 83’ Mehić 90’ + 3’)

Goražde: FK Goražde – OFK Gradina 3:2 (Konjalić 6’ Haznadar 24’ Mašić 60’ / Forić 62’ Brkić 72”)

Gornji Rahić : FK Gornji Rahić – FK Budućnost 4:0 (Čavalić 8’ Fačić 12’ 52’ Softić 78’)

Tomislavgrad : NK Tomislav – FK Sloboda 0:0

Doboj, Kakanj: FK Mladost – NK Zvijezda 0:3 (Vujić 64’ Tallison 86’ Rakić 90’)

Tešanj : NK TOŠK – FK Rudar 2:0 (Dizdarević 37’ Kerla 64 ‘) .

Gračanica: NK Bratstvo – BFK Simm Bau 1:0 (Devedžić 71’)