BiHHercegovinaSportVijesti

Ludnica pod Bijelim Brijegom: Crveni kartoni za žestoko ljutog Musemića i Bekića, pao i novi gol

Burno prvo poluvrijeme na stadionu Pod Bijelim Brijegom. Dva gola, dva crvena kartona, rezultat na kraju prvog poluvremena 1:1.

HŠK Zrinjski i FK Igman igraju posljednju utakmicu desetog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine.

Gosti su poveli u desetoj minuti, precizan je bio Mirsad Ramić.

U međvuremenu, mnogo toga je krenulu nizbrdo za goste. Prvo je u 26. minuti Almir Bekić nakon prekršaja dobio drugi žuti karton, a onda je morao put svlačionice.

Uslijedila je bura protesta među Konjičanima, a onda je “stradao” trener Igmana Husref Musemić. Još ranije je imao žuti karton, pa je glavni sudija Mario Pejić iz Gruda odlučio da isključi i iskusnog stručnjaka.

Domaći su vrlo brzo iskoristili brojčanu prednost, a Zrinjski je u 32. minuti izjednačio na 1:1. Precizan je bio Fran Topić.