BiHHercegovinaSportVijesti

Bez golova u prvom poluvremenu na utakmici između Sloge i Igmana

U prvom poluvremenu utakmice između FK Sloga Meridian i FK Igman u okviru 8. kola Premijer lige BiH rezultat je ostao 0:0.

Utakmica u Doboju bila je borbena, sa mnogo grešaka na obje strane, što je uticalo na kvalitet igre.

U ranoj fazi meča, Igman je zaprijetio udarcem Kenana Hebibovića, koji je bio neutraliziran od strane Pavlovića. Domaća ekipa također je imala nekoliko prilika, a Jović je pokušao sa 18 metara, no njegov udarac je otišao preko gola. U 29. minuti, Vidić je imao dobru priliku kada je glavom šutirao nakon Jovićevog centriranja, ali lopta je prošla pored gola.

Ramić je u 31. minuti pokušao glavom, no i ovaj pokušaj je završio pored okvira gola. Do kraja poluvremena, Hebibović je još jednom pokušao iz daljine, ali lopta je otišla preko gola.

Iako su oba tima imala svoje prilike, efikasnost je izostala, pa se na odmor otišlo bez golova. U prvih 45 minuta, Igman je bio nešto konkretniji, ali nedostatak završnice ostavio je rezultat na 0:0.