KonjicSport

GK “Zvjezdice” Konjic osvojio prvo mjesto na Winner kupu u Zenici

Gimnastički klub “Zvjezdice” Konjic u posljednjih mjesec dana uzeo je učešće na tri takmičenja.

Jučer je GK “Zvjezdice” Konjic učestvovao na Winner kupu u Zenici. U jakoj konkurenciji osam klubova iz BiH, gimnastičarke-kadetkinje iz Konjica, nakon drugog i trećeg mjesta u Sarajevu i Tuzli, u Zenici su osvojile prvo mjesto.

Također, u Zenici proglašeni su i najbolji pojedinci i ekipe “Lige klubova u FBiH” u sportskoj gimnastici. Gimnastičarka Farah Džumhur iz GK “Zvjedice”, osvojila je Drugo mjesto pojedinačno u kategoriji Mlađih juniorki, a klub je također osvojio i Drugo mjesto ekipno u istoj kategoriji.

“Ovom prilikom vas, dragi prijatelji, pozivamo da nas podržite na našem Trećem po redu “Zvjezdice kup” Konjic u nedjelju 25.06.2023.godine” objavili su iz GK “Zvjezdice” Konjic.