Prva četvrfinala utakmica Kupa Bosne i Hercegovine: OFK Sloga (G.C.) - Klis (Buturović Polje) 1:1 (0:1)

Velika Obarska, stadion " Velika Obarska", gledalaca: 300,

glavni sudija: Danejel Bojo ( Kiseljak ) - 7, pomoćnici: Marko Perić ( Mostar ) i Jure Musa ( Čitluk ), 4. sudija: Frano Jelić ( Široki Brijeg ), delegat: Ferid Čovčić ( Goražde ).
Strijelci: 0:1 - Bajrić ( 29 ), 1:1 - Komarčević ( 68 ),
Žuti kartoni: Stokić, Matović ( Sloga ). Igrač utakmice: Amel Bajrić ( Klis ) - 7,5.

OFK Sloga (GC): Bodiroga 6,5, Matović 7, Arnautović 6,5, Macanović 6, Komarčević 7, Krmar 6, Stokić 6 ( od 78. Ristić - ), Mihajlović 6,5, Panić 6,5 ( od 46. Hadžikadunić 6,5), Benović 6, Lazić 7. Trener: Dragan Mičić.
FK Klis ( Buturović Polje ): Ramić 7, Husrep 7, Ćosić 7, Bitevija 7,5, Čilić 7, Makan 7, Šehić 7, Habibija 7 ( od 45. Mušinović 7 ), Šimunović 7 ( od 70. Hakalović 7 ), Vila 7, Bajrić 7,5 ( od 74. N. Kudra 7 ). Trener: Adis Padalović .

Prva utakmica četvrtfinala Kupa BiH između člana prve lige RS, OFK Sloge, Gornje Crnjelevo i FK Klisa iz Buturović Polja, člana druge Lige FBiH, grupa, Jug odigrana u Velikoj Obarskoj završene je rezultatom, 1:1.
Prvo poluvrijeme je pripalo gostima iz Buturović Polja golom Amela Bajrića u 29. minuti.
U drugom poluvremenu domaći su preko kapitena Komarčevića u 68. minuti poravnali na 1:1. Revanš utakmica se igra u srijedu 13. marta.