Igman i Klis odigrali pripremne utakmice

FK Igman Konjic odigrao na stadionu " Pod Bijelim Brijegom" pripremnu utakmicu sa aktualnim prvakom Zrinjskim: Minimalna pobjeda Zrinjskog

Konjički prvoligaš Igman proteklog vikenda je odigrao pripremnu utakmicu u Mostaru na stadionu " Pod Bijelim Brijegom" sa aktuelnim prvakom Zrinjskim. Konjičani su na ovoj utakmici nastupili u sastavu, Ćeman, Šivšić, Lukomirak, Savinović, Pendek, Oglečevac, Karvaljo, Žerić, Tatar, Kašić i Hrvanovi. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u drugom Zrinjski je postigao gol u 65. minuti, Savinović, autogol.

................................................

Prijateljska fudbalska / Metalleghe BSI - Klis 2:0

Stadion " Babovac " u Ljubuškom ", gledalaca: 50, sudija: Marin Pavlović ( Ljubuški ). Strijelci: 1:0 - Haračić ( 53 ), 2:0 - Bešagić ( 68 ).

Metalleghe BSI : Kukrika, Danilović, Gor. Popović, Rizvanović, Gab. Popović, Aljetić, Bešagić, Kremenović, Tankuljić, Malbašić, Haračić. Još su nastupili Simeunović, Makić, Pljevljak, Tomazić. Trener: Salim Duraković.
Klis ( Buturović Polje ) : Ramić, Husrep, Ćosić, Šehić, Bitevija, Čilić, Kozić, Makan, Mušinović, Šimunović, Bajrić. Još su nastupili Šabanović, Brkić, Nedim i Aid Kudra. Trener: Adis Padalović.