Danas / Najava, 2. kolo seniorskog Kupa FBiH, parovi, satnica, službene osobe

Srijeda, 12. septembar, u 16,00 sati

Mostar: Velež - Bratstvo, glavni sudija: Marin Pavlović ( Ljubuški ), pomoćnici: Marko Grebenar ( Livno ) i Josip Čolić ( Kupres ), 4. sudija: Adnan Kasupović ( Bihać ), delegat: Nazif Kahrić ( Jajce ), kontrolor: Eldis Prošić ( Cazin ).

Kakanj: Rudar - Olimpik, Josip Martinović ( Čapljina ), Silvio Bubalo ( Mostar ) i Stjepan Konta ( Livno ), Sehmin Hakalović ( Konjic ), Mario Ivković ( Livno ), Nermin Paradžik ( Goražde ).

Gradačac: Zvijezda - Novi Travnik , Antoni Bandić ( Grude ), Edin Zjakić ( Bihać ) i
Nermin Mušić ( Mostar ), Emir SDpahalić ( Mostar ), Mario Prusina ( Čitluk ), Asmir Budimlić ( Bihać ).

Čapljina: Čapljina - TOŠK, Semir Sarajkić, Haris Ljuca i Mirza Tičić svi Sarajevo, Haris Poprženović ( Travnik ), Mustafa Okić ( Gračanica ), Ahmet Ibranović ( Gradačac ) .

Kikači: Mladost - Budućnost, Mahir Mehmedičević ( Gradačac ), Marko Brezović ( Kostrč ) i Nikola Bošnjak ( Tramošnica ), Ilija Živković ( Orašje ), Zlatan Pavljašević ( Lukavac ), Besim Dervišbegović ( Orašje ).

Kiseljak: Kiseljak - Igman, Benjamin Deljković, Emir Zahiragić i Denis Šesto svi Sarajevo, Azem Karić ( Zenica ), Mensud Drljević ( Goražde), Željko Drlje ( Mostar ).

Buturović Polje: Klis - Bosna Union, Stipe Kovačević ( Tomislavgrad ), Admir Hadžiavdić i Mirza Čehaja oba Goražde, Jasmin Varupa ( Travnik ), Jasmin Memišević ( Breza ), Sead Muratović ( Goražde ).

Tešanjka: Pobjeda - Orašje, Edin Mujkić ( Doboj Iskok ), Mirza Čejvanović ( Tuzla ) i Sanel Herceglija ( Sarajevo ), Deni Ćatibović ( Sarajevo ), Mirsad Džuzdanović ( Živinice ), Boro Matan ( Livno ).

Maglaj: Moševac - Slaven, Haris Halkić ( Sanski Most ), Hasan Nanić ( Bužim ) i Amir Hušidić ( Velika Kladuša ), Sanel Silić ( Cazin ), Anto Kobaš ( Tolisa), Filip Jelavić ( Gabela).

Bihać: Jedinstvo - Metalleghe BSI, Kenan Bajraktarević ( Orašje ), Filip Jarić ( Brčko ) i
Josip Vorgić ( Domaljevac ), Darko Gedžić (Brčko ), Nikola Trogrlić ( Donja Mahala ),
Zorislav Nuić ( Čapljina ).

Hrasnica: Famos - Bosna, Ernis Džemidžić ( Goražde), Sanel Grljević i Aemin Jelin oba Mostar, Ismet Ibrahimkadić ( Tešaj ), Blaženo Dodig ( Ljubuški ), Sead Jakić ( Mostar ).

Goražde: Goražde - Vitez, Dragan Stojić, Marko Zelenika i Boris Dujmović oba Mostar,
Dario Karačić ( Čitluk ), Berin Pilav, Mustaf Tabak oba Sarajevo .


Ismet Nimanović

Rate this item
(0 votes)