Domaći futsal: Najava, 13. kolo Prve lige FBiH, grupa, Jug

Veliki derbi u Gornjem Vakufu / Uskoplju, MNK Sloga ugoščuje lidera MNK Buba Maru

U subotu i nedjelju, 3. i 4. marta igraju se utakmice 13. kola Prve lige FBiH u futsalu, grupa, Jug. U centru pozornosti je duel u Gornjem Vakufu / Uskoplju gdje se sastaju domaća trećeplasirana ekipa MNK Sloga (25 bod.) i lider na tabeli MNK Buba Mara iz Cazina (33 boda). U Jablanici posljednjeplasirana MNKF
Neretva če u duelu sa petoplasiranom ekipom MNK Mostarske kiše pokušati zabilježiti drugu ovosezonsku pobjedu, dok će sedmoplasirana KMN Vogošća imati "tešku"domaću zadaću da pobjedi 4 - plasirani FC Velež.


Subota, 03. mart,

Gornji Vakuf / Uskoplje: MNK Sloga - MNK Buba Mara, SD " Gornji Vakuf", u 18,10 sati, sudije: Edin redžović i Deni Čatibović oba Sarajevo, delegat: Josip Puljić ( Fojnica ).

Nedjelja, 04. mart,

Jablanica: MNKF Neretva - MNK Mostarske kiše , SD " Jablanica " u 14,00 sati, Almir
Bašić ( Bugojno ) i Ladislav Turić ( Vitez ), Sanin Zukanović ( Mostar ).

Vogošća: KMN Vogošća - FC Velež, KSC " Vogošća", u 17,00, Sanel Herceglija i
Haris Ljuca oba Sarajevo, Nedžad Tanjo ( Goražde ).


Najava, 13. kolo Prve lige FBiH, grupa, Sjever,


U 13. kolu Prve lige FBiH, grupa, Sjever, MNK Kaskada ima priliku da pobjedom u Brčkom preuzme lidersku poziciju

U 13. kolu Prve lige FBiH, grupa, Sjever, drugoplasirana MNK Kaskada iz Gračanice koja ima bod manje od lidera ekipe MNK Calp koji ima utakmicu više,
da u ovom kolu, pobjedom u Brčkom preuzme lidersku poziciju, derbi kola se igra u Tuzli, gdje se sastaju ekipe koje imaju po 18 bodova, domaća ekipa
MNK Bosna Kompred i FC Bašigovci. U Brijesnici Velikoj igra se derbi začelja između petoplasirane domaće ekipe, FC Lilium (10 bodova) i šestoplasirane, MNK Klanac ( 6 bodova).

Subota, 03. mart,

Brijesnica Velika: FC Lilium - MNK Klanac, OŠ "Brijesnica", u 18,00, Sanel Alihodžić i
Emir Delić oba Zenica, Amir Mamela ( Breza ) .

Nedjelja, 04. mart,

Brčko: FC Brčko - MNK Kaskada, JU "Ekonomska škola", u 18,00, Dževad Vrbić (
Lukavac ) i Amir Hodžić ( Živinice ), Adis Džuzdanović ( Živinice ).

Tuzla: MNK Bosna Kompred - FC Bašigovci, u 19,00 sati, JP KSPC " Mejdan" , Esmir
Šahbazović i Mensur Berbić oba Banovići, Mirsad Halilović ( Gračanica ).

Ismet Nimanović

Rate this item
(0 votes)